
Voor dat laatste beroep is het Architectenregister ingesteld. Alleen architecten die zich op deze lijst hebben laten opnemen mogen een architectentitel gebruiken. Het Architectenregister wordt beheerd door de Stichting Bureau Architectenregister. Voor hen bouwden we de site architectenregister.nl en de koppeling met het register.
Maar hoe weet je eigenlijk of je met een gekwalificeerde webbouwer in zee gaat? Er bestaat niet zoiets als een webbouw-diploma, laat staan een Webontwikkelaarsregister. De ideale partner hangt natuurlijk af van je specifieke behoefte. Maar er bestaan enkele goede indicatoren.
Een goede webbouwer heeft een indrukwekkend portfolio. Een full-service webbureau heeft hun eigen ontwerpers of ontwerpafdeling. Maar ook als ze het ontwerpen uitbesteden, kiezen ze alleen voor goede ontwerpbureau`s. De sites zijn visueel en technisch sterk, gebruikersvriendelijk en gevarieerd.
Gekwalificeerde webbouwers maken graag gebruik van ontwikkelstandaarden. Vaak zijn ze aangesloten bij brancheorganisaties. Zo volgt W3S zo veel mogelijk de webrichtlijnen van het W3C. Wij zijn Microsoft Certified Partner en lid van de Drupal Association. Om bij te dragen aan de professionalisering van de internetbranche zijn we aangesloten bij het Platform Internet Bureaus Nederland (PIBN).
Om echt zeker te weten of een webbureau gekwalificeerd is, en ook past bij je project of organisatie, kun je het best een gesprek met ze aangaan. Kijk niet alleen of ze de juiste antwoorden geven, maar vooral of ze ook de juiste vragen stellen.
Kom maar eens langs op ons bureau in Rotterdam. Wij vertellen graag wat meer over onszelf. Maar we luisteren nog liever naar de behoeftes en uitdagingen van onze klanten.








